Menu

powrót

O firmie

Firma Marmury Centrum Lublin istnieje na rynku 1990 roku. Została założona przez Bożenę Rybicką i Jerzego Dzieniarza pod nazwą Marmury Centrum R&D z siedzibą w Lublinie. Początkowo zajmowaliśmy się głównie importem  gotowych elementów kamiennych dla potrzeb banków i instytucji. Konieczność rozwoju spowodowała zmianę siedziby i przeniesienie firmy z Lublina do Markuszowa k./Lublina.


Firma


Obecnie firma zajmuje się kompleksową realizacją zamówień na kamień - od projektu poprzez wykonanie i montaż. Przez lata osiągnęliśmy standardy europejskie oraz wiodącą pozycję na rynku obróbki kamienia w kraju. Dorobek zawdzięczamy sprawdzonym, wieloletnim partnerom z całego świata, najnowszym technologiom, zaufanym i doświadczonym ekipom montażowym oraz pasji i zaangażowaniu jakie wkładamy w pracę.

 

Centrum obróbcze CNC

Współpracując z klientami indywidualnymi, architektami, projektantami oraz instytujami państwowymi i firmami, wykonujemy prace z bardzo szerokiego zakresu, zarówno na podstawie dostarczonych projektów jak i od podstaw, bazując na potrzebach oraz oczekiwaniach klientów. Mając na uwadze rosnące wymagania klientów oraz nowatorskie wizje projektantów dbamy o to aby pracować na najlepszych maszynach do obróbki kamienia dostępnych na rynkach europejskich. Na codzień korzystamy z oprogramowania CAD oraz CAM. Z przyjemnością proponujemy Państwu zapoznanie się z ofertą na prace z kamienia naturalnego w naszym wykonaniu.

 


Copyright © 2011 Marmury Centrum Lublin
Realizacja: Agencja Interaktywna PROPERIS